PALLSTOCK

PALLSTOCK

Her zaman kullanıcılarımızın işlerini kolaylaştırarak daha fazla zaman ve para kazanmaya odaklanmalarını sağlamaya çalışıyoruz.

 • STEP 1

  Hesabınızı oluşturun.


  Bir Pallstock kullanıcısı olabilmek için yapmanız gereken ilk şey kendiniz için bir Pallstock hesabı oluşturmak. Hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir fakat üyelik ücreti ödemeden hizmetlerden faydalanamazsınız.

  Hesap oluşturma adımında kişisel bilgilerinizin girişini tamamladıktan sonra bu bilgileri onaylamanız gerekmektedir. Size gönderilen üyelik onay mailindeki linke tıklayarak üyelik işlemini tamamlamış olursunuz.


  ŞİMDİ KAYDOL

 • STEP 2

  Envanterinizi Aktarın


  Kayıt işleminizi bitirip ürün sayınıza uygun paketi satın alarak ikinci adıma geçmiş oluyorsunuz. Bundan sonra yapacaklarınız sadece size daha çok vakit kalması için.

  Envanterinizi Pallstock hesabınıza aktardıktan sonra birkaç saat içerisinde tüm envanteriniz ile ilgili stok, fiyat risk ve detaylı ürün durumu raporlarına erişebiliyor olacaksınız.


  ŞİMDİ KAYDOL

 • STEP 3

  Kazanmaya Başlayın


  Kayıt ve envanter aktarma süreşlerini tamamladıktan sonra yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanmak ve Pallstock’un sizin için çalışmasını büyük bir zevkle izlemek olacak.

  Envanterinizdeki tüm ürünler geliştirilmiş algoritma sayesinde satış hızları ve mevcut stok sayılarına göre mümkün olan en sık periyotlar ile taranarak size en güncel durumları ile sunulacaktır.


  ŞİMDİ KAYDOL

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ


Dünya Değişiyor Pallstock Gelişiyor

Hizmete açıldığı ilk günden bugüne Pallstock sürekli yeni özellikler eklenerek büyümeye devam ediyor. Dropshipping işinin geleceği için devam eden proje geliştirmeleri ile kullanıcılarını hep daha ileriye taşıyacak.

Dropshipping'in sadece online tedarikçi kanallarından tedarik edilen ürünler ile yürütülebilirliğinin zorluklarının farkında olan Pallstock ekibi bireysel ve kurumsal e-ticaretin gelişimine katkıda bulunmak için tüm gücüyle çalışıyor.

Şimdi siz de büyüyen bu dijital Dünya içerisinde yerinizi almak için başlamaya karar vermeli ve bu işi öğrenene ve iyi bir şekilde uygulayabilene kadar tüm enerjinizi ve zamanınızı bu Dünya'da harcamalısınız. Daha iyi bir yaşam için şimdi başlayın.

Ne Yapmalıyım?

Daha iyi bir gelecek ve daha iyi bir yaşam standardı için yapmanız gereken ilk şey bunu istediğinize önce kendinizi inandırmak ve bunun için birşeyler yapmaya başlamak olmalıdır.

 • Daha iyi bir hayatı hak ettiğinizi bilin ve yaşayın.
 • Zaman çok değerlidir, boş durmayın ve çok çalışın.
 • Hedeflerinizi belirleyin ve her zaman yazın.
 • Para kazanmak için para harcamaktan çekinmeyin.
TurkeyUSA